Наш форум
Новомартиновицька СБФ

Адреса: 37012 Полтавська обл., Пирятинський район, с. Нові Мартиновичі, вул. Шевченка, 91 А
Обслуговує користувачів:
з 800 до 1300 - 1400 до 1700;
Вихідні: субота, неділя.
Санітарний день – останній день кожного місяця.

Бібіліотекар: Котенко Наталія Михайлівна


У бібліотеці читають: 494 читачів;
Книжковий фонд: 3328 книг та періодичних видань;


Історія Новомартиновицької сільської бібліотеки-філії

с. Нові Мартиновичі збудоване для переселенців із Чорнобильської зони 1992-1995 рр. Нове село збудоване компактно, із відповідною інфраструктурою (школа, дитячий садок, комунальне господарство, амбулаторія сімейної медицини).
При будівництві села не було збудовано великої части об’єктів соціокультурного комплексу (будинок культури, бібліотека).
В процесі облаштування життя переселенців постало питання відкриття в селі Нові Мартиновичі бібліотеки.
19 серпня 2004 року за ініціативи активу громади було вирішено здійснити заходи по відкриттю бібліотеки. Фінансові витрати на утримання закладу, та виділення приміщення на бібліотеку взяв на себе орган місцевого самоврядування. Водночас громада села долучилась до акції «Подаруй бібліотеці книгу», що поклало початок поповнення книжкового фонду бібліотеки на 2000 тис. шт. До цієї акції, яка висвітлювалась в засобах масової інформації районну, долучились небайдужі жителі районну. Першим бібліотекарем була Ілляшенко Олена Миколаївна Вона працювала до 18.06.2006 року, а з 19.06.2006 року і на даний час бібліотекарем працює Котенко Наталія Михайлівна.


Згодом розпочалося поповнення бібліотечного фонду, за рахунок районної бібліотеки.
На даний час бібліотечний фонд становить 3280 примірників. Розміщення самої бібліотеки дуже сприятливе для відвідувачів.
Бібліотека розташована в центрі села, в приміщенні дитячого садка. Поряд знаходиться школа, сільський будинок культури.
Загальна чисельність користувачів бібліотеки становить 494.
В селі Нові Мартиновичі проводиться велика кількість загально сільських та районних заходів різної тематики. Серед них «День села», районне свято «Родослів» різноманітні дні пам’яті, тематичні вечори. Ці заходи проводяться спільними зусиллями сільської бібліотеки, школи, будинку культури та громадою села.
Перспективою розвитку сільської бібліотеки є залучення більш широкого числа користувачів, за рахунок покращення книжкового фонду бібліотеки, його якісного розширення та залучення до діяльності бібліотеки жителів навколишніх сіл, діти яких відвідують дитячий садок та школу в с. Нові Мартиновичі.