Наш форум 23 серпня 2018 р. у читальному залі центральної районної бібліотеки   була проведена година українознавства «Незалежна вишита колоссям Україна квітуча моя».  Захід було приурочено   до   свята Незалежності України.  Із вступним словом виступила завідувач  відділом обслуговування Пирятинської центральної районної бібліотеки  Тамара Миколаївна Бей. 
Детальніше 

В Харківецькій сільській бібліотеці-філії проведено масовий захід бібліо-етно-party «Краще меду – тільки мед», за розробкою методиста І категорії Пирятинської ЦБС.

Мед – один з най унікальніших продуктів, недарма його називають «небесною росою». Та чи всі ми знаємо як створюється мед? Під час проведення цього заходу бібліотекар І категорії Самбур Ганна Іванівна розповіла, що це цікавий і трудомісткий процес. Щоб виготовити 100 грамів меду, бджілки повинні зібрати нектар з 1000000 квіток.
Детальніше 
 «Спілкуємося! Цікаво відпочиваємо, радіємо гармонії життя!» - під такою назвою 22 липня пройшло засідання жіночого клубу «Лілея» при Вікторійській СБФ. 

..На засідання були запрошені сільський голова Пазюк Н.Ю., депутати Пляха А.В., Горева О.В., завучВікторійської зош Бойко Н.Г.

 
Детальніше13 липня 2018 року в приміщенні читального залу центральної районної бібліотеки проведена краєзнавча година пошани «Вчений світового виміру» (до 100-річчя від днясмерті Федора Вовка).

Федір Вовк – вчений зі світовим ім’ям, етнограф, археолог, антрополог, наш земляк, автор більше 200 наукових робіт.

Детальніше 
 
 6 липня 2018 для дітей з  клубу «Калинка» при Вікторійській сільській біблотеці-філії проведено літературно – ігровий фолькмайданчик «Віночки звивайте, на Купала поспішайте».

Детальніше6 липня 2018 року у районній бібліотеці відбулося родинне свято "Якщо зміцніє хоч одна родина, міцніше стане наша Україна. Захід проведено напередодні святкування Дня родини. Серед присутніх були користувачі бібліотеки.

На захід запрошений Олег Миленко, учасник антитерористичної операції, який несе службу у військовій частині А 1499, що розташована у нашому місті.
Детальніше  
6 липня 2018 року у Давидівській СБФ, спільно з СБК, проведено  урок народознавства «Чари купальської ночі». Бібліотекар І категорії Гриценко М.Д. та керівник художньої самодіяльності Тягельська Л.М. розповіли присутнім про народні традиції на свято Купала. 
Детальніше 

 29 червня У Крячківській сільській бібліотеці-філії в музейній кімнаті до 100-річчя від дня смерті Федора Кіндратовича Вовка, уродженця с. Крячківка, проведено вечір-присвяту «В напруженні все моє життя». Бібліотекар Н.І. Левада розповіла присутнім про життя та діяльність відомого земляка.

Детальніше  

27 черня на подвір’ї біля районної бібліотеки відбувся незвичайний захід, вечір – зустріч з етнографічним колективом «Древо» , зустріч за покликом душі.

 
Детальніше 

16 червня у Вечірківській сільській бібліотеці було проведено свято «Наварила борщику в полив’янім горщику». Ведуча розповіла про види борщу: червоний, зелений, холодний. Присутні дізналися багато чого нового про цю улюблену національну страву, зокрема: цікаві рецепти приготування в різних куточках України та про корисні властивості інгредієнтів борща.

Детальніше В Вікторійській сільській бібліотеці-філії , для користувачів дитячої категорії, проведено бібліотечний захід літературну гортайку «Золоті сторінки поезії для дітей». Бібліотекар Хохлова А.П. розповіла дітям про життя та творчість дитячих поетів: Ганну Чубач, Анатолія Качана, Наталю Забілу, Юрія Бедрика, Лесю Українку. 
Детальніше 
 
 12 червня У Великокручанській сільській бібліотеці відбулася зустріч з місцевим краєзнавцем, автором книги « На перехресті віків» , активним дописувачем районної газети « Пирятинські вісті» Леонідом Гриненко та учнями старших класів місцевої школи. 
Детальніше 
 

7 червня для Повстинських дітей, батьків та гостейсільська бібліотека-філія спільно з сільським будинком культури провели свято «В дитинство літо завітало». Захід проходив на території Михайлівської церкви, яка розташована поряд з бібліотекою.

 
Детальніше      Протягом всього тижня з 1 червня по 7 червня  районна бібліотека для дітей проводила цікаві зустрічи з дітьми 1-4 класів міста Пирятин. Ці заходи проводилися у формі вікторини. Бібліотекар Тетяна Скорина розповідала про створення книги, якою вона була тисячі років назад і як іх виготовляли в ті часи.    
Детальніше   
   

6 червня для учнів оздоровчого пришкільного табору «Пролісок» Давидівської ЗОШ бібліотекар Давидівської сільської бібліотеки-філії спільно з начальником відділу рекреації та екоосвіти НПП «Пирятинський» провели подорож до лісу «Я пройдусь лісовими стежками…».

 
Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15
Попередня    Наступна