Наш форум
Нові надходження до Пирятинської ЦБС

 

 

Тамплієри короля Данила

 

Автор Петро Лущик

Мова видання Українска

Рік випуску 2014

ISBN 978-966-03-7032-6

Видавництво Фоліо

Вікові обмеження 12+

Об’єм: 250 сторінок

Жанр : Іноземні мови , Історична література , Історичні пригоди

 

Про книгу

Петро Лущик народився 1963 р. на Львівщині. Закінчив фізичний факультет Львівського державного університету ім. Івана Франка. Працює вчителем фізики та інформатики у Сопошинській школі. Лауреат конкурсів «Коронація слова-2003» (роман «Полювання на дрохв») та «Коронація слова-2014» (роман «Тамплієри короля Данила»).

 

Дія роману відбувається у XIII столітті. Папа Римський Інокентій IV відправляє до галицького князя Данила Романовича свого посла. Охороняти важливу особу доручено загону воїнів-тамплієрів на чолі з командором Гійомом де Пардо. Храмовникам доведеться вступити у сутичку не лише з монголами, що захопили руські землі, але й зі своїми одвічними суперниками госпітальєрами і навіть з ассасинами.

 

 


 

Поезії Рудої Киці

 

Автор Аліна Артюх

Мова видання Українска

Рік випуску 2013

ISBN 978-966-03-06411-0

Видавництво Фоліо

Вікові обмеження 0+

Об’єм: 49 сторінок

Жанр : Іноземні мови , Дитячі вірші

 

Про книгу

Нарешті малята та їхні дорослі родичі матимуть можливість поринути у чарівний світ поезій Рудої Киці, побачити життя очима Киці, познайомитися з друзями Киці, зазирнути у мрії Киці, посміятися й посумувати, як сміються й сумують справжні киці. Сподіваємося, що кожен, хто хоч на хвильку відчує світ так, як відчуває його Киця, стане трішечки добрішим.