Наш форум
Кейбалівська СБФ

Адреса: 37033 Полтавська обл., Пирятинський район, с. Кейбалівка, вул. Миру
Обслуговує користувачів:
з 1200 до 1600;
Вихідні: понеділок, вівторок.
Санітарний день – останній день кожного місяця.

Бібіліотекар І категоії: Луценко Любов Миколаївна


У бібліотеці читають: 262 читачів;
Книжковий фонд: 7387 книг та періодичних видань;


Історія Кейбалівської сільської бібліотеки-філії.

Створення сільської бібліотеки починалось у 1947 році у селі Меченки в приміщенні сільського клубу було виділено кімнату, де був розміщений невеликий книжковий фонд. В той час це село відносилось до Кейбалівської сільської ради. Згідно плану обласного управління культури з 1 серпня 1956 року в селі Кейбалівці відкрито сільську бібліотеку, передавши фонд клубної літератури в її розпорядження. Завідуючою було призначено Нестеренко (після одруження Гуленко)Аллу Петрівну, яка пропрацювала на цій посаді до 1958 року. В 1958 році її перевели зразу завідуючою Дейманівською сільською бібліотекою, а потім 3 січня 1961 року - завідуючою читальним залом Пирятинською районною бібліотекою для дітей.
Після Алли Петрівни призначили з 10.02.1958 року по 20.06.1958 року Жук Галина Василівна. 7 серпня 1958 року бібліотекарем нашої бібліотеки було призначено Смовську (Солонську) Віру Кузьмівну. З розповідей Віри Кузьмівни, що вона носила книги з бібліотеки три рази на тиждень у село Кейбалівка і один раз на тиждень – у село Леляки.
Згодом основний фонд перевезли у село Кейбалівку у приміщення старого клубу, яке є і на даний час тільки з добудовою, нині недіючий дитячий садок. В селі Меченки залишили невеликий фонд книг і створили пункт видачі. У 1966 році Віра Кузьмівна переходить працювати у Пирятинську районну бібліотек для дітей. Бібліотеку приймає пирятинець Захожий Геннадій Федорович.
В 1967 році в селі будується новий сільський клуб, який був відкритий у листопаді цього ж року. Завклубом призначили Любарця Івана Максимовича. В приміщенні новозбудованого клубу виділяють кімнату розміро 16 кв. метрів під сільську бібліотеку і переносять сюди книжковий фонд. Одночасно Іван Максимович був і художнім керівником клубу і бібліотекарем. У 1968 році бібліотекарем стала Телюк (тепер Іващенко) Галина Іванівна. В грудні 1969 року Кейбалівську бібліотек прийняла Гарбуз(тепер Луценко) Катерина Григорівна. Працювала вона завідуючою до 1974 року. А з 19 серпня 1974 року по направленню після закінчення Гадяцького державного культурно-освітнього училища імені І.П.Котляревського призначено завідуючою бібліотеки Талалайко (тепер Луценко) Любов Миколаївну.
У 1977 році було проведено централізацію і тепер це вже стала Кейбалівська сільська бібліотека –філія, яку очолила бібліотекар І категорії Луценко Любов Миколаївна, яка і до цього часу тут працює.
40 років працює Любов Миколаївна тут. У 80-х роках звільнилась у клубі музейна кімната (перенесли музей у новозбудовану школу), яка знаходилась поряд з кімнатою бібліотеки, то прорубали двері і така ж за розміром кімната 16 кв. метрів виділилась бібліотеці.