This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Відлетіли літа, помінялись епохи,але пам’ять нетлінна про героїв війни

2 травня в Пирятинській бібліотеці для дітей  до  дня Перемоги у другій світовій війні пройшов літературно – історичний спомин « Відлетіли літа, помінялись епохи,але пам’ять нетлінна про героїв війни». До уваги учнів опорного закладу  № 4 6-Б класу був продемонстрований  відео про початок найстрашнішої війни в історії людства. Також діти уважно слухали розповідь Скорину Т.Д. бібліотекаря ІІ категорії про довгі і тяжкі роки, які пережили діти, жінки та про великий подвиг солдатів, які віддавали власне життя  за мир . До уваги користувачів також оформлена виставка – хроніка «Перемога в серцях  поколінь». До уваги користувачів підбірка матеріалів про дітей воєнної пори і їх великий внесок, розповіді тих хто пройшов бойовими шляхами та тяжкі згадки про концтабори.

Щороку з приходом весни ми святкуємо велике свято перемоги та вшановуємо пам’ять загиблих. Кожен із нас поділяє думку. «Ніхто не  забутий, ніщо не забуто….»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *