Наш форум


«Сільська бібліотека: традиції, інновації та перспективи».

 

Саме під такою назвою пройшов виїзний семінар тренінг для бібліотекарів сільських бібліотек-філій Пирятинської централізованої бібліотечної системи.

Завідувач науково-методичного відділу Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П.Котляревського Чорноволенко Любов Іванівна виступила перед присутніми з такими консультаціями як «Дизайн бібліотеки – пошук свого образу» та «Використання бібліотечних веб-сайтів у самоосвіті бібліотекаря».

Завідувач сектору «Регіональний тренінговий центр»науково-методичного відділу Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П.Котляревського Співак Валентина Іванівна зупинилася на питаннях «Сучасна бібліотека: інноваційне бачення, трансформація діяльності» та «Бібліотечна реклами як засіб підвищення престижу бібліотеки».

20 жовтня пройшов виїзний семінар тренінг для бібліотекарів сільських бібліотек-філій Пирятинської централізованої бібліотечної системи.

Цікаві, професіональні виступи наших колег супроводжувалися відеороликами та світлинами, які виводилися через проектор на екран.

На семінарі-тренінгу для бібліотекарів сільських бібліотек-філій було проведено практичні заняття робота в групах «Якою я хочу бачити свою бібліотеку» та «Чому саме моя бібліотека має залишитись в громаді».

20 жовтня пройшов виїзний семінар тренінг для бібліотекарів сільських бібліотек-філій Пирятинської централізованої бібліотечної системи.

Директор

Пирятинської ЦБС

В.М.Артюхова

 

 

 

 

Переглядів: 145